.: Wipeks :. Okna .:. Nieruchomości .:. Usługi brukarskie .:. Kredyty i usługi finansowe :. 
Wyszukaj nieruchomość:
20 lat na rynku !
Informacje kontaktowe:
PHU WIPEKS I
Ul. Jana Pawła II 14
77-100 Bytów

Poczta elektroniczna: wipeks@wipeks.pl

tel/fax 0 59 822 28 69
tel. okna 0 59 822 28 69
tel. nieruchomości
+48 500 162 603
+48 512 455 494
tel. usługi brukarskie +48 669 969 020Okna PCV

okno1_small.gif Istniejemy na rynku od 1990 r. Branżą stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium zajmujemy się od dziewiętnastu lat. Mamy duże doświadczenie w doborze stolarki do indywidualnych oczekiwań klientów jak również świadczymy pełne usługi w zakresie montażu.
Posiadamy w swojej ofercie stolarkę wykonaną z najbardziej zaawansowanych technologicznie profili 5-cio i 6-cio komorowych o głębokości od 70 mm do 88 mm.

Mamy również okna wykonane z profili przy zastosowaniu stabilizatorów bezołowiowych dzięki czemu są przyjazne dla środowiska.
Okucia stosowane w naszych produktach marki SIGIENIA-AUBI oraz ROTO charakteryzują się najwyższą jakością użytkowania oraz niezawodnością.
Wkłady szybowe w naszej stolarce posiadają współczynnik przenikania ciepła U=1,0 przy wkładach dwuszybowych oraz U=0,7 przy wkładach trzyszybowych co gwarantuje wysoką termoizolacyjność stolarki.

Absolutną nowością w naszej ofercie są okna do domów pasywnych wykonane w profilu TROCAL InnoNowa 88 + (Pasive line). Jest to stabilny profil 6-cio komorowy o grubości 88 mm z dodatkową trzecią uszczelką między ramą a skrzydłem okna oraz potrójnych szybach zespolonych i łącznej grubości 48mm i współczynniku przenikania ciepła U=0,5.
okno2_small.gif
Uzupełnieniem naszej oferty są parapety podokienne zewnętrzne i wewnętrzne wykonane w każdej technologii od PCV do granitów i marmurów jak również rolety zewnętrzne i wewnętrzne,oraz wertikale.
W przypadku montażu stolarki dokonujemy bezpłatnych pomiarów oraz kalkulacji. Stolarkę dowozimy bezpłatnie do klienta.
Podchodzimy indywidualnie do kalkulacji każdego zamówienia. Nasza oferta jest elastyczna, posiadamy konkurencyjne ceny. Proponujemy również klientom bardzo korzystne warunki zakupu na raty, przy dokonaniu wszelkich formalności w siedzibie przedsiębiorstwa.